Powrót do przeszłości ..

Czas odświeżyć troszkę to miejsce, jestem mile zaskoczona, że nadal blog jest odwiedzany przez niektóre osoby! Dawno mnie tutaj nie było co było spowodowane wieloma dziwnymi rzeczami.

W skrócie powiem, że AuPair już nie jestem. Swoją przygodę zakończyłam 5 czerwca i do teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam. Czy żałuję, że wróciłam do Polski? Nie koniecznie, ponieważ mam teraz dobrą pracę oraz na prawdę tęskniłam za rodziną czy znajomymi. Jednak nie mogę również powiedzieć, że jestem w pełni szczęśliwa z podjętej decyzji, ponieważ teraz okropnie tęsknie za Anglią moją host rodzinką i znajomymi z Bromsgrove.


Jeśli którakolwiek z Was zastanawia się nad wyjazdem, to z całego serca mogę powiedzieć : WYJEŻDŻAJCIE. Jest wiele powodów dla których zachęciłabym każdą osobę do takiego wyjazdu. Między innymi jest to możliwość mieszkania sobie w Anglii bez większych problemów związanymi z opłatami za mieszkanie/szukaniem pracy itp. Dodatkowo podczas pobytu w Anglii nawiążecie znajomości, które prawdopodobnie pozostaną z Wami przez dłuuuugie lata no i jedno z najważniejszych : jest to idealna opcja by tak na prawdę poznać samego siebie.

Ja w Anglii przeżyłam prawdopodobnie najlepszy rok w moim życiu, poznałam wspaniałych ludzi, mówię tutaj u rodzinie u której mieszkałam, o dzieciakach dla których byłam starszą siostrą i do teraz utrzymuję z nimi kontakt, o mojej przyjaciółce Dorocie, ,która mieszka na drugim końcu Polski a i tak dziennie ze sobą rozmawiamy a kilka tyg. temu miałyśmy okazje spędzić ze sobą weekend, o Jamesie dzięki któremu poznałam Bromsgrove od innej strony spacerując nocą przez wiele godzin... Mogłabym o tym pisać i pisać i pisać.. Wspaniały to był rok! Aż się wzruszyłam.


A co teraz słychać u mnie?
Pracuje jako grafik w firmie produkującej odzież sportową, w domu rysuje dla siebie i dla innych co możecie zauważyć na moim instagramie ( @wyjscieeawaryjnee @tynart).
Czasami zdarza mi się pójść na siłownie ale nadal brakuje mi motywacji ( DZIEWCZYNY POMÓŻCIE ) no i na ogół rozmyślam sobie nad powrotem do Anglii lub kolejnej jakiejś dłuższej wycieczce :)

Co do spraw bloga, kto wie. Może jakoś go rozkręcę a jest macie jakieś pytania dotyczące AuPair lub czegokolwiek innego to służę pomocą. Możecie do mnie pisać o każdej porze dnia i nocy a ja będę starała się odpisywać tak szybko jak tylko potrafię!
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku :)
Trzymajcie się cieplutko,
Buziaki xxx

Komentarze

  1. W taki razie się wymieniłyśmy - Ty wróciłaś do Polski, ja przyjechałam do Anglii jako au pair :)
    Twoje prace dodawane na Insta są niesamowite *.*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty